Kilo Vermek İçin Yatmadan Önce İçeceğiniz 5 İçecek

Kilo verebilmek için spor salonunda uzun bir çalışma yapmanın dışında, yatmadan önce ne içtiğinize de odaklanmalısınız. Burada, hiç tereddüt etmeden yatmadan önceki rutininize ekleyebileceğiniz birkaç içecek bulacaksınız.

İPUÇLARI

  • Size kilo vermenizi sağlayacak şeyleri kaçırmamalısınız
  • Yatmadan önce ne içtiğinize de odaklanmalısınız
  • Kilo vermenize yardımcı olabilecek yatmadan önce içeceğiniz içecekleri öğrenin

Kilo kaybı, her aktivitede dikkatli olmanızı gerektirir, böylece kilo vermenizi sağlayacak hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Uykunuz, kilo verme planınızı da etkileyebilir. Kilo vermeye çalışıyorsanız, yeterli uyku çok önemlidir. Zayıf uyku düzeni, kilo alımına neden olabilecek hormonları tetikler. Bu yüzden yatmadan önce ne içtiğinize çok dikkat etmeniz gerekir. Uyumadan önce içtiğiniz içecek, iyi bir gece uykusu sağlamanın yanı sıra diyet planınıza fazladan kalori de eklememelidir. Şeker ve kafein gibi yatmadan önce tüketmemeniz gereken birkaç element vardır. Bu nedenle, kilo verebilmek için spor salonunda uzun bir çalışma yapmanın dışında, yatmadan önce ne içtiğinize de odaklanmalısınız. Burada, hiç tereddüt etmeden yatmadan önceki rutininize ekleyebileceğiniz birkaç içecek bulacaksınız.

Zayıflama içecekleri

Yeşil çay

Yeşil çayın kilo kaybını arttırdığı bilinen bir gerçektir. Geceleri de tüketebilirsiniz. Yeşil çayı, yatmadan önce tüketmeniz durumunda size çeşitli sağlık yararları sağlayabilir. Sunulan ilk ve en önemli yarar daha iyi uyumaktır. Diğer faydalar arasında artmış kardiyovasküler sağlık olabilir, stres, anksiyete ve depresyon, düşük kolesterol seviyeleri gibi problemlerle savaşır, daha iyi bağışıklık ve kilo kaybına yardımcı olabilir.

Süt

Çocukluğunuz boyunca anneniz, uyumadan önce her gece sizi süt içmeye zorlamış olabilir. Süt, içmek için en sağlıklı seçeneklerden biridir. Kalsiyum ve triptofan ile yüklüdür. Aynı zamanda uygun şekilde uyumanıza yardımcı olacaktır. Gece uygun şekilde uyumanız, gün boyunca daha az açlık hissetmenizi sağlar. Çeşitli çalışmalara göre süt, kasları güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Üzüm suyu

Bir yatmadan önce içeceği olarak seçebileceğiniz daha az bilinen bir seçenektir. Küçük bir bardak üzüm suyunu tüketebilirsiniz. Ancak meyve suyunun% 100 saf olduğundan emin olun ve şeker eklemeyin. Daha iyi uyumanıza yardımcı olur. Düzenli olarak üzüm suyu tüketimi de kilo kaybına yardımcı olacaktır. Uluslararası Obezite Dergisi’nde yayınlanan bir çalışmada, üzümün antioksidan içeriğinin depolanmış beyaz yağları yanan kahverengi yağa dönüştürebildiği belirtildi. Böylece, uyumak için küçük bir bardak üzüm suyunu kapıp, aynı zamanda keskin tadının tadını çıkarabilirsiniz.

Papatya çayı

Yatmadan önce çay içtiğinizde kafeinsiz olduğundan emin olmalısınız. Papatya çayı tam bir sağlık deposudur. Tüketimi daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Tüm vücudunuzu rahatlatır ve sakinleştirir aklınızın ve sinirlerinizin rahatlamasına yardımcı olabilir. Papatya çayı alımı aynı zamanda doğrudan kilo kaybını artıran gelişmiş glikoz kontrolüne sahiptir.

Soya proteini

Ayrıca yatmadan önce bir içecek olarak soya proteinini de listenize ekleyebilirsiniz. Kortizol seviyelerini azaltarak, göbek yağı ile savaşmanıza ve kilo vermenize yardımcı olacaktır. Soya proteini, düzenli olarak tüketilmesi halinde kaslarınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, daha iyi sonuçlar elde etmek için yoğurt da ekleyebilirsiniz.

Oyla post

One thought on “Kilo Vermek İçin Yatmadan Önce İçeceğiniz 5 İçecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir